KİMİZ ? NE YAPIYORUZ ?

Açık havada,  en basitinden en kompleksine kadar müşterilerine en uygun çözüm ve uygulamaları sunan bir yazılı reklam firmasıdır.Tamamı uluslarası garanti ve kalite belgelerine sahip malzeme, tecrübeli personel, sektörün tüm ihtiyaclarını karsılayacak nitelikte makine parkı ve teknik altyapısı ile 2002 yılından itibaren faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Firmamızın kısa bir zamanda bu konuma gelmesinde; faaliyete başladığı ilk günden itibaren yaptığı çekici tasarımlar ve kaliteli üretim politikası, başlıca etkenlerdir. Son yıllarda ülkemizin ihtiyaçlarına ve şehirlerin gelişmesine paralel olarak bünyesine kattığı yeni uygulama ve ekipmanlarla her geçen gün açık hava reklamcılığında üretim ve montaj olmak üzere ciddi deneyimler kazanmaktadır.

Yine Norm Reklam; tabela sistemleri, afiş çeşitleri, çatı ve yol panoları, bayraklar, tüm dijital baskı çeşitleri, araç üzeri yazı ve resim kaplamaları, iç mekan  uygulamaları ile açık hava reklamcılığında ki tüm hizmetleri eksiksiz olarak yerine getirerek ekonomiye katkıda bulunmanın bilinciyle siz müşterilerinin hizmetindedir.

Sunumlarınızı en etkin şekilde tasarlayan ekibimiz verimli alan kullanımı, sağlamlık, uygun maliyet, kolay montaj ve demontaj kriterlerini değerlendirerek sizin için en ideal çalışmayı oluşturur.   

TOP